Android Stick tovert je TV om in een Smart TV!
Tegenwoordig worden steeds meer tv’s uitgerust met een zogenaamde smartTV functie. Deze Android mini pc zorgt ervoor dat je tv nog meer kunt dan zo’n Smart TV en je TV op een Android computer gaat lijken. Er is een app store (Google Play) waar je spelletjes, Apps en video’s vandaan kunt halen. Heb jij nog een tv mét een HDMI aansluiting dan is het volgende wellicht iets voor jouw.
Een Android stick, ook wel Android TV of HDMI Smart TV stick genoemd, is een complete mini PC met alles er op en er aan en heeft bijna het formaat van een grote USB stick. Hij is klein, elegant, heeft een krachtige processor en zit in een mooie behuizing.
Je kunt deze rechtstreeks op je TV aansluiten (HDMI) welke dan als computermonitor dient. De resolutie is 4K – 2160P Super HD (UHD).
Het geluid gaat over HDMI dus losse speakers heb je niet nodig als je hem op de tv aansluit.
In een handomdraai heb je dus de volledige AndroidWorld op je tv met Google internet, Youtube, Facebook, Twitter, Skype, NPO, uitzending gemist en inmiddels 12.000.000 andere apps, games en programma’s!
De Android TV stick heeft ingebouwd opslag geheugen, vaak 32GB of 64GB, waar o.a. Android 10, 11, 12 of zelfs hoger op staat. Vaak is er een micro SD kaart slot ingebouwd welke uitbreidbaar is tot 256GB waar je meer games, apps, foto’s, video’s en meer op kunt slaan. Deze kan ook worden toegewezen als extra opslagruimte.
Waarom een Android stick kopen en niet de smart functie gebruiken van je televisie?
Veel televisies zijn smart-tv’s en daar zitten allerlei mooie functies op en aan. Soms zit er zelfs al een Android besturingssysteem op je tv. Wanneer je een Android stick of box koopt dan haal je veel betere en snellere hardware in huis. De mogelijkheden zijn veel groter en je kunt probleemloos games spelen of gratis films en series kijken. Er zijn namelijk een heleboel apps die je tv nog veel slimmer kunnen maken.
Bovendien kun je tegenwoordig met alle Smart-Home devices ook je huis slimmer maken en zelfs bedienen via de televisie.
Voorbeelden van Android tv boxen
![]() |
MXQ Pro 4k + KODI
Prijs €38,99 4K, USB, Wifi, Bluetooth, Netwerk aansluiting, |
![]() |
H96 4k + KODI
Prijs €59,95 4K, USB, Wifi, Bluetooth, Netwerk aansluiting, |
![]() |
Dolphine Blue Pro X
Prijs €99,- 4K, USB, Wifi, Bluetooth, Netwerk aansluiting, |
Je kunt met de stick draadloos het internet op dus je hebt ook geen last van allerlei kabels. Zo kun je internetten, youtube filmpjes bekijken en uitzending gemist kijken op je televisie.
De Android stick heeft een USB poort waar je bijvoorbeeld een webcam, externe hardeschijf (met films), usb keyboard of usb muis op aan kunt sluiten.
De stick heeft een soms wireless ontvanger (2,4GHz) waarmee een draadloos toetsenbord of muis mee gekoppeld kan worden. Op deze manier kun je de stick ook bedienen. In de meeste gevallen zit er een usb ontvanger bij de draadloze controllers en afstandsbedieningen. Ook kun je uiteraard een USB-hub gebruiken om nog veel meer USB apparaten toe te voegen. Kortom een echte Android mini pc wat als vervanger kan gaan dienen voor de gewone internet pc. Eigenlijk kun je een Android TV Stick goed vergelijken met een High End Smartfoon zonder ingebouwd schermpje en zonder batterij. Je TV is het scherm!
NOTE: Een externe HDD moet wellicht als FAT32 worden geformatteerd om volledig compatibel te zijn met de Android mini pc. Nieuwere Android versies (4.2/4.4) ondersteunen vaak wel NTFS.
Wat kost zo’n Android TV Stick?
De Android TV stick is te koop vanaf zo’n 50 Euro.
Het heeft even geduurd maar de tv sticks zijn nu volop in Nederland te verkrijgen! Doe geen moeite meer om ze in het buitenland te halen via Ebay of andere sites waarbij de transport weken in beslag neemt en daarnaast mag je nog een leuk bedrag aan invoerrechten betalen en 21% btw. Waarom wachten als ze ook in Nederland te koop zijn?
Wij hebben een pagina kopen (in het hoofdmenu) op deze website staan waar je voordelig een goede stick kunt kopen. De prijs is inclusief dus geen verrassingen achteraf!
Er zijn al Android hdmi tv sticks te verkrijgen vanaf zo’n 50,- Euro. Dit zijn achterhaalde sticks wat specificaties betreft. Wil je een moderne stick die ook alles kan wat je maar kunt bedenken, dan moet je toch uitkijken naar een nieuwe generatie tv stick. Hiervan liggen de prijzen rond de 80,- Euro maar dan heb je ook een razende snelle en soepel werkende tv stick!
Voordelen op een rij
De voordelen die een Android TV Stick bieden zijn:
- Internet TV op je TV zoals uitzending gemist, youtube en vele andere kanalen vandaar Google tv cloud stick
- Internetten op je TV waarbij je gewoon Google kunt gebruiken en lekker kan surfen
- Films en video’s bekijken welke je op de stick kunt opslaan (sd kaart)
- Films en video’s afspelen vanaf een externe hardeschijf
- KODI (XBMC Mediacenter) welke je TV omtovert tot een virtuele videotheek
- Games spelen op je TV, dus een geïntrigeerde spelcomputer
- Social Media bijhouden zoals Twitter, Facebook, Instagram e.d.
- E-mailen
- Chatten met Whatsapp
- Videochatten als je een usb Webcam aansluit (Skype)
- Muziek luisteren (streamen van internet of opgeslagen op stick)
- Je kunt de Android stick koppelen met je PC via USB om bestanden over te zetten
- Super scherp beeld door HDMI aansluiting (1080p Full HD en 2160P UHD)
- Met je Smartfoon je Android Stick bedienen
- Gratis TV zenders kijken (ook filmkanalen en andere commerciële kanalen)
- Nederlandse TV kijken in het buitenland zonder abonnementskosten (kodi+jericho)
Hoe bedien je de Android Stick
Je kunt met een afstandsbediening de Android PC besturen. De Android stick is voorzien van een USB poort waarop je bijvoorbeeld een BlueTooth stick of een ander 2,4GHz stick kunt aansluiten welke als ontvanger dient.
Op de USB poort kun je dus een multimedia keyboard (keyboard met ingebouwde muis) aansluiten. Deze bestaan in verschillende formaten en uitvoeringen.
Om meer aan te kunnen sluiten op de Android stick kun je een USB-hub gebruiken.
Links afgebeeld is de Mele F10 Flymouse. Klik hier om meer accessoires te bekijken.
Software op de Android Stick
De Android TV Stickd zijn voorzien van verschillende Android versies waaronder Android 4, Android 5 en Android 6!
Het inladen van internet pagina’s gaat zeer snel (soms wel 5x sneller dan een normale Windows PC). De snelheid, prestaties en de gebruikersinterface zijn stukken verbeterd.
Tevens kun je via Google Play allemaal leuke apps en games downloaden én er is heel veel gratis.
Officieel gereleasde firmware komt automatisch beschikbaar. Je krijgt hiervan een melding als de androidstick verbinding maakt met internet. Ook kun je op onze firmware pagina de laatste officiële en onofficiële roms downloaden.
Raspberry Pi v.s. Android Stick
Een Raspberry Pi is ook een mini computer maar dan zonder een Android OS en minder goede specificaties.
Het verschil:
- Kleiner dan een Raspberry Pi
- Raspberry Pi een 700 MHz en de Android stick begint vanaf 1GHz
- Raspberry Pi 256MB tegen minimaal 512MB
- Raspberry Pi heeft geen interne opslag tegen minimaal 4GB
- Android Stick heeft WiFi en Raspberry Pi alleen 10/100 Ethernet
- Beide spelen ze 1080P af en sommige sticks zelfs 2160P wat super HD is.
- Raspberry Pi is zuiniger wat energie verbruik betreft: 5V/0,7A tegen 5V/2A
- Android Stick zit standaard in een behuizing en is af!
- Heel binnenkort is er voor de Raspberry Pi óók Android 4.0 te verkrijgen
- Raspberry Pi kost 30,- Euro en Android Stick 60,- Euro
Algemene specificaties
De algemene specificaties van een Android TV Stick zijn:
- Display port: HDMI (meeste HDMI 1.4)
- USB porten: 1x USB + 1x micro-USB
- Netwerk: Wireless WiFi 802.11b/g/n
- Opslag: Intern / Externe (HDD) / soms microSD kaart
- Video output: 2160P, 1080P, 720P, 576P, 480P, 3D Film
- Image ondersteuning: JPG, BMP, GIF, TIFF, PNG
- Video ondersteuning: MOV, MKV, TS, TP, M2TS, RM, RMVB, BD-ISO, AVI, VOB, DAT, ASF, TRP, FLV, WMV, ASF, MP4, 3GP, MPEG 1/2/4, H.265, H.264, H.263, VC-1, DivX, Xvid, MJPEG, RV10, etc.
- Audio ondersteuning: AAC, AAC+, eAAC+, AMR-NB, AMR-WB, QCP, MP3, WMA, WAV, MIDI, M4A
- Ondertitels ondersteuning: SRT, SUB, IDX, SSA, SMI
Variaties
Software
Efficiënter
Benamingen
Deze gadget gaat ook door het leven als:
- Google TV stick – Goole IPTV -Android mini PC – Android Box
- Google TV Cloud stick – Google Android TV Cloud stick – Cloud tv
- Android pocket PC – Android mini pc – Internet tv stick
- Mini computer met Android – PC on a stick – Pocket tv usb stick
- Gocal Android Dongle – Android TV – Android Stick
- Android TV Stick – SmartTV stick – SmartTV App stick
- HDMI Dongle – HDMI TV Stick – Androi HDMI Stick
Meer dan 2.000.000 apps en games beschikbaar
Omdat de Android Stick (Google Cloud Stick) Gebruik maakt van de Google Play Market zijn er op dit moment meer dan 2.000.000 ( 2 miljoen) apps en games beschikbaar. Veel zijn gratis te downloaden. De Google Play market groeit met de dag.
Wil je een betaalde app of game gratis hebben dan is daar een truukje voor. Ontwikkelaars hebben een manier gevonden om een betaald en gedownload apk bestand van je telefoon kunt halen en opnieuw kan uploaden naar een speciale server. Vervolgens kunnen andere Android gebruikers met de app Blackmart deze weer downloaden zonder te betalen.
De Blackmart app kun je gratis downloaden op deze website.
De Blackmart app is dus niet te downloaden in de Google Play (Android Market) omdat dit een concurrent is. Check wel even van te voren of hetgeen wat je wilt downloaden ook een logische grootte heeft. Angry birds van 30KB kan niet. Deze moet echt een paar MB groot zijn minimaal. De Google Play app voorziening wordt goed gecontroleerd op nep bestanden in tegenstelling tot de Blackmart. Let dus op.
Video over de Android mini pc stick
LET OP: dit is een sterk verouderd model. Wat je tegenwoordig koopt is sneller en gebruiksvriendelijker.
Android TV Stick MK908II: Een Quad Core Android Stick met 2GB Ram / 8GB opslag geheugen en Android 4.4.2 Jelly Bean. MK908II kopen?
Bijzonderheden
De Google TV Cloud stick / Androidstick / Android mini pc kan warm worden. Niet zo heet dat de behuizing smelt of hij niet meer vast te houden is maar wel warm. Dit is normaal en kan geen kwaad. De stick is beveiligd tegen oververhitting. De CPU heeft dus een temperatuur beveiliging welke uitschakelt bij een te hoge temperatuur. Een mobiele telefoon kan bij inspanning ook warm worden. Omdat het oppervlak van een mobiele telefoon ook groter is dan een stick kan de warmte ook beter verdeeld worden. De stick zal dus niet defect raken omdat hij warm wordt. Quad Core sticks worden minder warm dan Dual Core sticks.
WiFi problemen
Google tv android sticks zijn klein waardoor ook de antenne binnenin klein is gemaakt. Dit kan leiden tot een minder goede of instabiele Wifi ontvangst. Andere draadloze apparaten hoeven hier dus geen last van te hebben. Android sticks kunnen daarom dus gevoeliger overkomen.
De nieuwe generatie Android TV sticks welke voorzien zijn van een Quad Core processor hebben een verbeterde antenne. Het probleem hierboven is meer gericht op de Dual Core generatie.
Hoe kun je dit eventueel oplossen? Bijna alle Android sticks ondersteunen 802.11 N technology wat op 5GHz werkt. De N technology kan 300Mbps snelheid halen en B/G maar 54Mbps. De 802.11 B/G band (2,4GHz) is redelijk vervuild aan het raken door buren en omwonende. Mogelijk zitten de buren op het zelfde kanaal als dat jij nu zit. Veranderen van kanaal of overstappen naar een N-router kan dus een oplossing zijn. Lees hier meer over het aanpassen van het Wifi kanaal.
Koop bij voorkeur een Android TV Stick met een antenne aan de buitenzijde. Deze heeft een veel betere Wifi ontvangst en voortkomt problemen.
Ram geheugen en Opslag geheugen
Tegenwoordig zijn er steeds meer Android TV apparaten met 1 GB en 2 GB RAM geheugen. Zeker met het nieuwe Android 4.4. Kitkat besturingssysteem is dit perfect. Kitkat kan namelijk snel en efficiënt werken met minder geheugen en doet het zelfs prima op apparaten met 512 MB RAM.
Het opslaggeheugen is bij de meeste Android TV sticks vaak 8 GB.Het besturingssysteem snoept hier nog iets van af dus in de praktijk houd je 7,xx over aan vrije ruimte. Net als bij een Windows pc neemt het besturingssysteem Windows ook ruimte in op je hardeschijf.
Door gebruik te maken van een SD-kaart kun je het opslaggeheugen vergroten. Een 32 GB kaart wordt door allemaal ondersteunt. Sommige ondersteunen zelfs al een 64 GB SD-kaart. Meer hierover vind je terug op de vergelijkingspagina.
Firmware / Software update
Soms kan het nuttig zijn om een software of firmware update uit te voeren. Als de fabrikant een officiële update uitbrengt zal deze via OTA (over the air) worden verstuurd. Dit wil zeggen dat je een melding krijgt in je Androidscherm over een beschikbare update. Deze update / melding krijg je ook alleen maar als je met internet verbonden bent.
Indien je geen melding hebt gehad van een beschikbare kun je ook zelf op zoek gaan naar een update. De Google Android TV Cloud stick is nog in ontwikkeling. Hierdoor kan het wel eens gebeuren dat er nog eens een bug opduikt. Het positieve is wel dat daar iets aan gedaan wordt. Er zijn dus vaak wel updates beschikbaar.
Niet elke leverancier voorziet de stick met de laatste update maar dit kun je redelijk gemakkelijk zelf doen. Je download de juiste update voor jouw stick met een PC. Vervolgens koppel je de stick via USB aan de PC en start de update tool. Bij sommige sticks moet er een knopje worden ingedrukt met de hand of soms met paperclip.
Wij houden ook van sommige sticks de firmware updates in de gaten. Die kun je op deze pagina terug vinden.
Reclame of informatie doeleinden
In een wachtkamer, kantine, sport en recreatieruimte, receptie of op kantoor kan een Android mini pc uitermate geschikt zijn om op een TV reclame boodschappen of informatie berichten weer te geven. Geen lange kabels trekken van pc naar tv, gewoon een Android mini pc er in stoppen en klaar. Maak verbinding met internet en de nieuwsberichten, reclameberichten of andere boodschappen kunnen worden weergegeven. Ook tv kijken zonder tv kabel is mogelijk. Gebruik hiervoor internet tv streams. In sommige gevallen zijn Android Sticks niet geschikt voor 24 uur gebruik. Dit hangt af van het model en de toepassing. In veel gevallen is dit probleem te verhelpen door de kloksnelheid van de CPU iets te verlagen waardoor er minder warmteontwikkeling optreedt. Dit kan door de stick te rooten en de setcpu tool te draaien. Overigens hebben de Quad Core Android TV Sticks hier geen last meer van.
Android TV Stick en Android TV Box
Naast de Android TV Stick bestaat er ook de Android TV Box. Het verschil tussen deze 2 is dat de Stick klein is vergelijkbaar met een grote usb stick. De Box is echt een kastje met in de meeste gevallen wat extra aansluitingen waaronder een ethernet aansluiting. Een Android Stick heeft exact dezelfde hardware als een box maar je betaald er een stuk minder voor. In de meeste gevallen gebruik je toch al die aansluitingen niet.
Android auto
Tegenwoordig kon je zelfs Android tegen in de auto. Dit heet Android auto, de tegenhanger van Apple Carplay. Sommige auto’s zijn standaard al uitgerust met Android auto, maar heb je een auto waar dat nog niet inzit dan heb je 2 keuzes; 1 de auto verkopen en een auto kopen waar Android auto wel in zit, of 2 een autoradio kopen met Android Auto erop.
Heb je een vraag, oplossing of mededeling?
- Ook ervaringen met de Android TV stick mogen onderaan de site worden geplaatst of op het forum. Heb je nog geen forum toegang, meldt je dan gratis aan. Hotmail en Gmail adressen worden gescreend i.v.m. spam.
Jerry, welke android stick heb je dan. Op deze zit geen usb poort alleen om een adapter aan te sluiten en verder alleen hdmi.
Vind het gewoon raar dat je een hele nieuwe router moet kopen om dat ding te laten werken. Bij mij was wifi ook goed of uitstekend en toch geen verbinding. Ik heb m intussen terug gestuurd want om er nu enorm veel geld op toe te leggen kan je net zo goed een tablet nemen en deze met hdmi verbinden met je tv.
Geen usb poort aanwezig? Daar heb ik nog nooit van gehoord. Welk model heb je dan? Dat is dan niet een android stick die hier op de site beschreven wordt.
iMito QX1 T428 moet je hierbij zelf een wifi antene kopen ???
De iMito QX1 krijg je met de antenne erbij.
Ik heb hier ook een probleem met de wifi verbinding.
Maar het rare is, dat de verbinding op pakweg 3 meter van de router uitstekend is en toch
valt regelmatig de verbinding met bv youtube of de browser uit.
Maar als ik de stick op de eerste verdieping op mijn tv aansluit, zegt hij dat het signaal “good”is en wekt
alles perfect
Kan het signaal ook te sterk zijn?.
Ik denk dat je last hebt van interferentie. De buren die storen op jouw kanaal.
Je kunt een app downloaden : wifi analyzer, daarmee kun je zien welk wifi kanaal jij zit en welke de buren hebben.
Lees dit artikel eens: https://androidstick.nl/wifi-signaal-verbeteren/
Oei, typefoutje.
IK bedoel natuurlijk “en werkt alles perfect”.
Wekken doet ie niet.
L.S.,
Recent aangeschaft : de MK802-II (althans voor zover ik weet op basis van de prijs, want de gebruiksaanwijzing vermeldt verder geen producttype…).
Leuk en praktisch apparaatje.
Mijn probleem gaat òòk over verbinding : prima wifi-signaal, moeiteloos browsen en streamen, doch nìet als ik de Play-store in wil , of bij google wil inloggen : dan krijg ik alleen te zien “connection error”.
Hoe is dit op te lossen ??
B.v.d.
Waarschijnlijk moet je de tijd van de stick juist instellen. Ik had dat probleem ook. Ga in instellingen naar datum/tijd en vul de juiste tijd in maar ook de juiste tijzone. Dat is nu Amsterdam +2.00 uur.
Je moet uiteraard ook een google account hebben maar dat zal je zelf al wel hebben uitgevogeld.
Slim is om de netwerktijd aan te houden en deze te selecteren (staat automatisch goed)
Wie kan mij helpen
Ik heb de rikomagic MK802 III
Het ene moment heb ik direct beeld
Maar het andere moment kan ik he wel 20 keer rberen met aansluiten maar krijg ik geen beeld
De stick is dus heel onstabiel
Aah, voeding probleem. Je probeert hem toch niet via de tv te voeden? Goede adapter zal helpen. 5 volt 2000ma of 2A heb je nodig
ik heb een voeding van me tablet geprobeerd die is 5v2a
Op de tv krijg de dan de tekst kabelverbinding of stroomtoevoer controleren
Krijg dus geen beeld hij start niet op
Ik heb inmiddels ook de MK808bii binnen. Ziet er veel belovend uit. Echter bij het proberen af te spelen van Youtube filmpjes via de app geeft hij aan dat er geen ondersteund video formaat is. Hetzelfde bij de nos.nl app video’s. Uitzending gemist video’s speelt hij wel af.
Iemand enig idee hoe dit kan?
Er zijn een aantal Youtube filmpjes die niet af te spelen zijn met smartfoons, tablets en sticks. De uploader heeft het zo ingesteld dat je ze alleen met een pc kunt zien.
Als je de stick aansluit zorg dat op de TV de juiste HDMI-
ingang is geselecteerd. Hoe weet ik dat ? Ik heb een Samsung met 4 hdmi aansluitingen op kanaal 1 is de aansluiting naar de TV bevestigd. Moet ik dan kanaal 2 gebruiken ? En als je de stick aansluit moet je TV dan via de STB op digitaal aanzetten ?
Of installeert de stick zich vanzelf en kun je die dan uitschakelen met een bijpassende AB ? Heeft iemand een advies voor me.
Aart op de AB van de TV is een knop ‘source’ daar kun je het HDMI kanaal vinden. De stick kun je afsluiten via een toetsenbord met een flymouse als je dat gebruikt. Maar dan moet je de volgende keer wel de stekker eruit halen en opnieuw in het stopcontact stoppen om de Stick weer op te starten. Beter is om de Stick gewoon in het kanaal te laten zitten.
Want als je TV kijkt moet je ook weer via de source weer op digitaal zetten. (HDMI)
Succes
Wat een fijne website! Ik zit erover om een stick te kopen. Heeft iemand al geprobeerd om met de stick in de tv films via internet te streamen? Hoe gaat dit? En klopt het dat het mogelijk is met de stick in de bestanden van de computer te komen (op hetzelfde netwerk) en dus bijvoorbeeld een gedownloade film die op de computer staat op tv te bekijken? Of moet de film dan eerst op de stick worden gezet (zoals bij een usb-stick)?
Hi,
Tv films streamen via internet kun je doen met XBMC. Ook kun je films vanaf de pc bekijken (streamen) met bijna elke player app. Je download de films op je pc en speelt hem op de tv af (draadloos). Het mooiste is wel om de router niet al te ver weg te hebben of voor een stick te kiezen met een zichtbare antenne (buitenboord).
Mhhh… via iBood een MK 809 android 4.1 mini pc gekocht. Na 2 maanden zie ik nu eerst het Android logo en heel kort een leeg scherm met linksonder o.a. het Home symbool. Vlak daarna schiet de stick in een soort schermbeveliging met het log bijn linksboven in de hoek. Verder niets meer mee te beginnen…
log bijn = logo biijna
Dat is wel klote met garantie. Misschien dat nieuwe firmware helpt.
Hey even een vraagje . Ik zou me een monitor willen aanschaffen. 24 inch met touch screen gaat dit lukken deze bediening en dan zo een stick . Weerkt dit ook via de usb zo een scherm ? . Bedoeling van dit is het ophangen tegen de muur
is het met zo,n stick ook mogelijk om online spellen te spelen op je tv zoals bijv. Grepolis?
Ja dat moet kunnen. Je hebt een normale internetbrowser op volledige resolutie.
Heb vandaag een Stenmark F20 Smart TV Stick aangeschaft.
Bij het inschakelen van de stick verschijnt er alleen ( android ) op TV scherm.
Heeft iemand hier ervaring mee en wat doe ik verkeerd?
Anne Mink
Firmware probleem of de voeding die je gebruikt is niet goed.Hoeveel stroom levert je adapter? Is dan meer dan 1 A?
Ik zou hem terug brengen en voor dat geld wat je er voor betaald hebt kun je online een veel betere kopen.
CM282C gekocht. Werkt op 1 ding na prima. Om de 15 seconden wordt het scherm voor drie seconden zwart, geen geluid.
Signaal lijkt ok. Hij draait op het bijgeleverde ladertje.
Wat kan dat zijn? Wat kan ik er aan doen?
Ken die stick niet maar kun je deze rechtstreeks in de tv steken?
Zo ja, probeer een andere hdmi poort op de tv
Zo nee, probeer een andere hdmi kabel
Het zelfde gehad bij een CX-919 (Android 4.2) voor 3 á 4 sec beeld zwart met tussenpozen wisselend van 4 sec tot zo’n 5 min op zowel een tv als op een monitor.
Op aanrade van mijn zoon de resolutie een stap omlaag gezet en voilà beeld blijft rustig, geen uitvallen meer.
In de beeldkwaliteit zie ik geen verschil. Resolutie staat nu op 1280x720P (50HZ)
Ik zou zeggen probeer het eens.
Op welk model tv doet hij dat? Klinkt alsof de resolutie niet wordt ondersteund door de tv.
Samsung full HD led TV en een Benq Full HD led monitor beide kunnen wel degelijk 1920 × 1080 aan
Wie weet hoe ik mij vaste internet kabel op mij mini pc krijg .
Gr,mike
Kijk bij de accessoires pagina, daar staat een ethernet adapter
Hi.
, jij kunt een adapter internetkabel naar USB kopen deze aansluiten en …..voila.
Thijs de Haan
Vraagje. Kun je al echt 3D afspelen en bestaan er ook sites waar je films of docu kunt vanaf streamen.
Ja, je kunt 3D films kijken en streamen vanaf je eigen hdd of netwerk.
Netflix schijnt binnenkort ook met 3D films te komen. Er zijn ook andere betaalde diensten zoals moviemax.
Met Icefilms (XBMC plugin) moet het ook kunnen. Gratis online streamen dus van normaal en 3D materiaal.
Hoe kan mijn harde schijf en usb via de stick benaderen? Via de bestandsverkenner kan ik hem niet openen. Heb de gevoede hub via de usb otg aangesloten. Mijn draadloze muis via de gewone usb en deze werkt wel. De stick is fat geformateerd, en de hdd ntfs. Maar draai 4.2, dus dat zou geen probleem moeten zijn.
Alvast bedankt voor de reactie.
Probeer ES file explorer eens
Is opgelost.Met mijn laptop kreeg ik ook geen verbinding met mijn hub. Heb toen een andere kabel geprobeerd, en toen deed hij het wel. Made in China….
Rik, bedankt voor je reactie.
ik heb een rikomagic iiis met een keyboard Rii mini 18 azerty toch blijft op het scherm qwerty van toepassing.
weet er iemand hoe ik van qwerty naar azerty kan veranderen
Bij taal instelling Nederlands wijzigen naar belgisch
Dus ik zou met zo’n stick draadloos tv kunnen kijken met een Horizon App van UPC voor Android. Zo kan je ook kijken op een tablet.
Ja, als het op je tablet werkt dan zal het ook op een android stick werken lijkt mij.
Ik heb de android MK809IV rockchip mini pc gekocht met afstandsbediening
Ik heb de rockchip in de hdmi gestoken maar de afstandsbediening doet niets
Kan iemand mij hierbij helpen
Ik ken die stick niet maar is de afstandbediening niet bluetooth?
Moest een keer met een usb computermuis de bluetooth aanzetten op de stick zodat de afstandsbediening ging werken.
werkt dit ook met een macbookpro.??? van Appel
Mijn MK908II geïnstalleerd, bij de eerste installatie vroeg hij om een Android lay out (nieuw of oud) ik heb toen nieuw gegeven, scherm spreekt mij totaal niet aan en wil graag weer terug naar de oude lay out.
Hoe kan ik mijn stick op nieuw installeren ? moet ik dan met een paperklip in het gaatje drukken ? terwijl hij aanstaat of is er een andere mogelijkheid.
Moet je even in de instellingen zoeken naar Launcher. Dit kun je daar aanpassen.
Op mijn tv heb ik geen hdmi aansluiting, zijn er oplossingen hiervoor?
Ik heb wel een dvd speler met hdmi aansluiting, is dat evt een oplossing?
De hdmi op je dvd is een output. Je hebt een hdmi input nodig hiervoor.
Er bestaan wel omvormer kastjes die hdmi omtoveren in scart ofzo. Maar zou je niet eerst investeren in een nieuwere tv?
Zo’n omvormer is zeker 50 euro.
Ik kreeg van een vriendin van mij de tip om eens naar zo’n android stick te gaan kijken.
Ik hou van series kijken en heb begrepen dat je met zo’n stick dus bv een csi kan zien maar alleen de amerikaanse series.
dan moet je wel de ondertiteling instellen vertelde ze me ook.(of films)
Wij hebben nu film 1 maar die zou er dan uit kunnen (scheelt weer kosten)
Dan zou ik dus een stick moeten bestellen en een toestenbord maar als ik naar de MK908II 1.8 Ghz. Quad Core Android TV Stick / Smart TV Stick / Mini PC met WiFi antenne. kijk zie ik verschillende soorten toetsenborden wat zou ik dan moeten kiezen.
Met Flymouse/Toetsenbord naar keuze:
T2 Compact Air / Fly mouse (€+24,95)
EA-02 Air / Flymouse (€+27,50)
Tronsmart TSM-01 Air / Flymouse (€+27,50)
Measy RC11 Air / Flymouse (€+32,50)
Measy RC12 Air / Flymouse (€+32,50)
Rii I8 Air / Flymouse (€+32,95)
Mele F10 Air / Flymouse (€+32,95)
MiniX Neo A2 Air / Flymouse (€+47,50)
Mele F10 Pro Air / Flymouse (€+44,95)
Ik ben totaal een digibeet op dit gebied dus ik dacht als iemand mij kan helpen het pakket samen te stellen want ik begreep ook (las ik ook op de site) dat ik nog iets moet downloaden eer ik dan films of series kan kijken.
Dus wie kan mij hier doorheen loodsen 😉
Alvast dank je wel.
Om te beginnen is de mk908ii een hele goede stick. De mele f10 is een zeer goede (prijs/kwaliteit) afstandsbediening.
Als je series wilt kijken en films dan zijn er veel mogelijkheden waaruit je kunt kiezen.
Zelf ben ik een netflix fanaat. Met netflix kun je onbeperkt series en films kijken met Nederlandse ondertiteling. Dit werkt super eenvoudig. De series staan er compleet op en hij houd bij waar je gebleven bent met kijken.
Dank je wel Flanderhein voor je antwoordt. Ik zal deze combinatie dan bestellen
Kan ik dan mijn film 1 abbo eruit gooien???
Ja hoor. Aan netflix heb je veel meer. Je weet wel dat netflix ook niet gratis is toch? Kost 6,99 per maand. Je kunt ook je abonnement delen met vrienden e.d.
Scheelt weer in de kosten.
top dank je wel voor je snelle reactie en voor je uitleg,
Ik ga het bestellen.
Dan gaan we Film 1 eruit gooien en netflix nemen, Is nog goedkoper dan Film 1
O zal eens kijken met dat delen maakt het dan niet uit waar je woont. Dat is wel een leuke oplossing.
Wat ook fijn dan denk ik is dat je film kan kijken wanneer jij wilt of hebben zij ook een vaste programmering.
Moet ik deze er dan ook bijbestellen?
XBMC inclusief vele add-ons voorgeïnstalleerd (€+9,95)
Of kan je dit zelf doen?
Netflix kun je kijken wanneer je wilt en waar je wilt. Er is geen vaste programmering. Je kunt alles zelf bepalen.
Je kunt je account met iedereen in Nederland delen.
XBMC hoef je er niet bij te nemen. Deze kun je zelf ook achteraf eenvoudig zelf installeren.
dank je wel voor je duidelijke uitleg. Ik ga het nu bestellen….
Besteld. .. top ben benieuwd.
Gisteren bezig geweest met Hulp van mijn vriendin nu had Ik alles geïnstalleerd via de app die ik had gedownload
Op een gegeven moment slaat ie vast even stekker eruit gehaald en nu ben ik die hele app kwijt kan t niet opnieuw installeren.
Hoe kan ik dit oplossen weet iemand dat
Vanuit Belgie, kijk ik via de plugin Hola.org in Google Chrome naar de Nederlandse Netflix. Dat doe ik via een laptop momenteel. Kan ik via een android-tv-stick ook de Hola-plugin installeren en zo zonder laptop naar Netflix kijken? Graag advies!
Dat is een goede vraag. Netflix kijken gaat prima maar jij wilt de Amerikaanse Netflix dus ook bekijken met die plugin begrijp ik.
Bij Android werk je met een App en niet de online versie via het internet.
werken alle android-tv-sticks op een plasma tv
Ja in principe wel. Je hebt alleen een HDMI aansluiting nodig.
Full HD is wenselijk maar niet vereist. HD ready voldoet dus ook.
klopt helemaal
Ik ben nu in het bezit ven een Raspberry Pi en wil de overstap maken naar een android tv stick mk809IV maar lees op het internet dat het afspelen van HD content 720 en 1080 via XBMC niet soepel zou lopen. Is dit waar? Dan kan ik beter mijn RPI houden.
Wie heeft er ervaring met de mk809IV?
Thanks!
Hi Wim,
Wat je noemt was een bug van een tijdje terug. Dat is nu voorbij met Beyond XBMC. Dit is een aangepast versie die vlekkeloos draait. Zie hier meer info: https://androidstick.nl/beyond-xbmc-rockchip/
Kan ik die versie wel aanpassen aan mijn wensen dan? Nu kan ik zelf alle addons die ik wil,installeren middels zip bestanden. In XBMC op de RPI moet je dan bij bestandsbeheer de http adressen van fusion, mashup en xfinity instellen. Gaat dat ook bij deze versie van XBMC?
Ja is verder hetzelfde
hallo,
onervaren met android stick, toch een cx919II gekocht
werkt prima op tv philips 42 PFL 7655H en een laptop asus zonder hdmi aansluiting
mijn vraag: kan ik wat op mijn laptop afspeelt ( bv voetbal stream, bv popcorn film etc) naar mijn android stick/tv zenden?
indien ja, wat moet ik downloaden en installeren ( liefst ook hoe !!)
indien nee wat moet ik bij kopen
mvrgroeten
Popcorn film heeft een eigen app voor Android
Met Airstream krijg je de hardeschijf in beeld van je laptop. Op die manier kun je alles afspelen vanaf je laptop/pc.
Download op je android stick: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nityaalabs.airstream
Download op je pc/laptop: http://airstream.io/download/windows/airstream-pc.msi
Je beeld echt klonen dat je tv een kloon wordt van je laptop dan kun je VNC gebruiken.
Download op je android stick VNC viewer: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.realvnc.viewer.android
Download op je pc VNC server: https://www.realvnc.com/download/vnc/
(VNC voor de pc is een 30 dagen trial, als het bevalt kun je het kopen of illegaal downloaden ergens)
hartelijk dank voor het snelle antwoord
ik ga deze avond de 4 zaken installeren
mag via deze weg nog vragen stellen als t niet moest lukken?
tuurlijk
hallo
vnc aan de praat gekregen
maar dat er geen geluid wordt gestreamt zal normaal zijn?
oplossing voor ? of een geluidsbox op mijn laptop aansluiten?
vr gr
Geluidsboxje zou een optie kunnen zijn maar je kunt ook deze app proberen:
Je kunt de volgende apps eens proberen:
Remote RDP Lite (Android app)
https://play.google.com/store/apps/details?id=org.toremote.rdpdemo&hl=nl
RDP zit al in je Windows gebakken als het goed is. Op deze site vind je aanvullende info over RDP op je Windows pc: http://windows.microsoft.com/nl-nl/windows/remote-desktop-connection-faq#1TC=windows-8
Je kunt ook je android stick + tv als 2de monitor van je computer maken met deze app:
Splashtop Extended Display HD
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.splashtop.remote.xdisplay
En voor pc: https://www.google.com/url?q=http://www.splashtop.com/streamer&sa=D&usg=AFQjCNEXvAv9v77ZRfnffEAqI6Dq_lpFZg
WEL WINDOWS 7 VEREIST
hallo
hier heb ik weken achter gezocht
t werkt prima, ongelooflijk tevreden
bedankt
Goed te horen! Welke app is het geworden?
de laatste : splashtop
nogmaals dank
mvrgroeten
alexia
Ik heb een paar dagen de ugoosum2 binnen.
Een prachtig apparaat.
Ik heb hen op een monitor aangesloten zonder geluid.
Nou dacht ik gebruik te maken van een bluetooth speaker
MMaarde sticj kan deze niet vinden.
De speaker is wel te vinden door elk ander Android apparaat wat ik bezit.
Hoe kan dit ?
Groeten arjan
Krijg je wel andere BT apparaten zichtbaar op je Ugoos UM2? Stel je maakt je telefoon zichtbaar voor BT, krijg je deze wel in beeld bij je TV stick?
Ja mijn telefoon is wel te vinden.
Kun je die wel koppelen? Je zou evt. nog als oplossing een usb naar audio dongle kunnen gebruiken. Die zijn best goedkoop.
Ja de telefoon kan ik gewoon koppelen.
Een usb audio dongle zou een oplossing kunnen zijn.
maar dan moet ik weer speakers kopen dat is weer meer kabel gedoe.
Het leek me juist handig om de monitor met stick snel buiten neer te kunnen zetten met mooi weer
zonder teveel aan te sluiten. Ik krijg binnenkort nog een BT speaker mischien dat deze wel werkt
dat laat ik tegen die tijd wel weten.
Mvg Arjan
Vraagje:
welke RC kan ik beter aanschaffen:
de Measy rc12 of de rii i8 of wellicht de mele f10?
Ben er nog niet uit. Wellicht hebben jullie een tip?
Bedankt!
Absoluut de Mele 10!
rc12 geen ervaring mee maar wel de rii i8 en de mele f10.
De rii i8 heeft een fijn toetsenbord maar de muispad vind ik een minder prettige besturing dan een flymouse. Ook is het bereik een stukje minder dan de mele f10.
De mele f10 gebruik ik nu en die bevalt nog steeds erg goed. Opladen eens in de zoveel tijd, goede accu. Paar keer laten vallen en ziet er nog als niet uit.
Ik heb de ugoos um2 nu 3 dagen binnen hij werkt super en lekker snel maar ik wou m net aan zetten en hij doet niks meeer geen lampje gaat branden niks wat kan ik hier aan doen
check je adapter.
heb je een telefoonadapter die je kunt proberen?
Ik heb verschilende adapters gebruikt en andere stopcontact geprobeerd maar niks helpt ik vind het wel vervelend zo ik heb al 4 werkdagen moeten wachten voordat ik m binnen had en nu dit weer wat kunnen we hier aan doen ik heb ook meedere klanten voor jullie maar dan moet het wel werken ik vind wel dat de stick heel snel is graag wacht ik je antwoord af gr nick
Klinkt als een defect. Gewoon terug voor garantie toch? T is vervelend maar je kunt er weinig aan veranderen.
Aan de adapter ligt het niet want als de stekker erin zit wordt de ugoos um2 wel warm maar er gaat geen lichtje branden en geeft geen beeld op mijn hdmi kanaal
Kan je de android stick ook op andere tv’s aansluiten?
Hallo, ik heb de mk908ii aangeschaft en deze bevalt uitstekend. Is deze ook te combineren met een bleutooth speaker. Het geluid van de TV is namelijk slecht.
Heb hier ergens op de site/forum al eerder deze vraag voorbij zien komen. Toen kreeg degene het niet voor elkaar een BT speaker te koppelen. Wellicht hangt het van het type BT speaker af. Dat weet ik niet.
Ga er even vanuit dat het niet lukt. Evt. kun je wel een usb audio dongle gebruiken met kabel. Dat werkt in ieder geval.
Ik krijg nu scherm type password to decrypt storage te zien ik heb nooit geen paswoord ingevuld en wat is dit wachtwoord dan graag reactie hoe ik dit kan oplossen . B.V.D
dat is het probleem met die ibood sticks. er is geen paswoord die je zomaar ff kan intypen, het is een bug in de beta firmware die ibood er op heeft laten zetten.
gewoon nieuwe firmware opzetten en klaar.
Hier kun je er meer over terug lezen en waar je de firmware vandaan kunt halen: https://androidstick.nl/mk809iv-android-4-4-kitkat-problemen/
Ik heb net in het buitenland een 1life TV smart pen gekocht met de rockchip. Ben gewend aan de bekende mediaplayer en was op zoek naar iets kleins en lichts voor op reis. Ik kan iedereen tot zover alleen maar waarschuwen om dit niet te kopen. Tenminste als je op zoek bent naar een variant op een mediaplayer. Het grootste probleem is dat ik mijn apparaat niet krijg aangesloten op de laptop. Drivers gevonden op rockchip.nl maar ondanks dat ziet de pc het apparaat niet. Waarom is dit zo’n enorm probleem? Wil je echt allerlei films kunnen kijken dan moet je eerst het apparaat rooten om vervolgens een app aan de praat te krijgen die ervoor zorgt dat je ook Exfat en NTFS kan zien. Fat32 heeft een max bestands formaat van rond de 4 Gig en als je een mkv file wil draaien dan kan dat niet. Wat wel aardig eruit ziet is XBMC of Kodi Android versie maar ik heb na uren geprobeer nog geen film kunnen zien. Mocht iemand tips hebben dan hou ik me aanbevolen.
Hallo Wham,
Waarom wil je hem op je laptop aansluiten? Om data er op te zetten of om firmware te laden?
>Om er firmware op te zetten moet je vaak eerst een knopje ingedrukt houden voordat je hem koppelt aan de usb met je laptop anders herkend te laptop hem niet.Dit moet zonder stroom en alleen usb (aan de juiste usb (otg) poort.
>Wil je er data opzetten of rooten dan moet je een vinkje in de instellingen aanzetten om usb tethering mogelijk te maken. Dit heeft usb debugging (developer options). Hiervoor moet je stick aan staan via de adapter net zoals je dit bij een telefoon zou doen.
Weet je hoe je hem moet rooten? Dit kan namelijk met TPSparkyRoot
Thnx voor de reply! ik probeer hem inderdaad te rooten maar dat lukt niet zo. Moborobo geprobeerd maar daar kom ik bij het genereren van een code niet verder, QR code kan niet want het is geen telefoon. TPsarky heb ik nu gedownload maar ik vermoed dat ik daarvoor een USB connectie moet opzetten en ik zie op mijn device geen knopje. Dat er geen stroom op mag staan wist ik ook niet overigens dus dat is weer een stapje verder! Maar krijg hem nog steeds niet in zicht. Kan ik de TPSarky files op USB stick zetten en dan op het device zelf rooten?
Het knopje is bedoeld om firmware te laden dus hier hoef je niet naar om te kijken.
Stap1- zorg dat je Android tv stick is aangesloten zodat je het beeld kunt zien
Stap2- ga naar de instellingen en zet usb debugging aan (of iets dat daar op lijkt)
Stap3- sluit je computer aan om de draaiend stick
Stap4- je pc moet hardware herkennen zodat je de driver kunt installeren, reageert je pc niet dan moet je een andere usb poort proberen op je stick. Reageert je pc dan nog niet, probeer dan eens een andere usb poort op je pc of een andere usb kabel.
Als je dit gelukt is dan kun je over gaan tot de root software. Ik vond hier op de site (firmware pagina) deze files/instructies. Ik weet niet of ik de linkes heb meegekopierd maar anders moet je zelf ff op die pagina kijken.
Download Moborobo v2.0.7.501 en TPSarky von Droid (Mirror1) (Mirror2)
1) Pak de bestanden uit en installeer Moborobo. Start Moborobo op.
2) Ga bij de stick naar settings -> usb -> developers options -> USB debugging en vink deze functie aan.
3) Koppel de stick aan de computer d.m.v. een USB kabel (OTG). Moborobo moet de stick herkennen en zal drivers installeren.
4) Start TPSarkyRoot.bat en volg de instructies op het scherm.
5) De stick zal 3 keer rebooten. Bij elke reboot moet je gaan naar settings -> usb -> connect to pc
6) Installeer SuperSU uit de Google Play omgeving (staat mogelijk al geïnstalleerd)
7) Installeer BusyBox uit de Google Play omgeving (optioneel)
Software update:
Download Moborobo v2.0.9.609 release 24-12-2012 (Mirror)
Download Moborobo V2.1 release 18-03-2013
Download TPSarky VonDroid release 31-12-2012 (Mirror)
Een Android tv stick is het beste kerst cadeau die je maar kunt kopen! Ik heb hem mezelf cadeau gedaan al is het nog geen kerst 🙂 ahahah
Verbinden met mijn router (Huawei) lukt niet. Bij verbinding maken met router blijft hij hangen op ‘verifiëren’. Daarna geeft hij aan ‘autenticatieprobleem’. Moet ik nog een poort open zetten op mn modem? Hoe los ik dit op?
Je bericht is al van een paar dagen terug… heb je al een oplossing?
Hallo
Ik heb een iconbit toucan stick 3D pro gekocht maar ik heb een toetsenbord nodig. Weet je welke toetsenbord die ik moet hebben?
Ik heb al k400 probeerd maar heeft niet gewerkt met stick.
Graag wil ik weten waar en welke toetsenbord geschikt is.
De Ugoos UM2 werkt overigens wel goed met de k400 van logitech.
Heb je beide usb poorten geprobeerd? Eerst de dongle aankoppelen en daarna de stick poweren.
Op de pc kun je eventueel de k400 controleren en kijken of het daar wel werkt.
Hallo,
Ik heb een tronsmart 808b. Nu is het probleem dat hij blijft hangen in het opstarten. Zie alleen het Android teken met de ballletjes eronder die maar blijven knipperen. start niet door.
Weet iemand hoe dit op te lossen?
Stekker er al tijd uit gehaald maar geen effect.
Alvast bedankt.
Kan naar mijn idee 2 dingen zijn:
1- de adapter is niet lekker ->probeer eens de adapter van je telefoon (indien je die hebt)
2- firmware probleem -> terug naar de leverancier
Ik heb een vraag: ik heb een Gembird smart tv dongle met 8 GB intern geheugen gekocht. Als ik een film via Popcorntime van meer dan 4 Gb wil afspelen dan krijg ik de mededeling tot ik niet genoeg vrije ruimte heb. Volgens Gembird komt dat omdat de android en deel van het geheugen in beslag neemt en een aantal voorgeprogrammeerde aps. Als ik het artikel van jullie lees snoept het besturingssysteem er wat van af maar dat er wel dat er 7 GB en nog wat over zou blijven. Hoe krijg ik meer vrije ruimte op de dongle?
Als je een sd-kaart hebt dan kun je apps verplaatsen naar de sd-kaart en zo interne opslagruimte vrijmaken.
Je hebt verschillende classes in sd-kaarten. Sd kaarten van class 10 zijn vele malen sneller dan class 4 of 6. Een snelle kaart maakt het lezen en schrijven een stuk sneller.
Om de apps naar een sd kaart te verplaatsen moet je even naar Google play en zoeken naar app2sd.
Nadat je de app hebt geïnstalleerd krijg je vanzelf de vraag welke apps de app voor je moet verplaatsen.
Suc6 🙂
Ugoosfan,
Dank voor je snelle reactie en uitleg.
Hallo,
Ik heb zojuist een MK808B Mini TV/for android met dual core a9 processor.
Het probleem doet zich voor dat er alleen een chinese handleiding bij zit en dat kan ik helaas niet lezen.
Is er iemand die mij enigszins op weg kan helpen v.w.b. de installatie. Het gaat mij voornamelijk
voor het bekijken van spaanse TV kanalen
alvast bedankt
De handleiding in en of nl legt ook weibig uit. Meer hoe je hem aansluit maar een kind doet de was. Google eens naar: spanish tv android, dan kom je snel genoeg uitleg tegen hoe je spaanse tv kijkt op een androidstick. Suc6
Ik kom er niet uit. De voorbeelden zijn zo subtiel, dat ik eigenlijk niet weet waar te beginnen.
Ik lees dingen over xbmc, kodo en frodo gotham en ga zo maar door. Ik weet ook niet wat er al opzit
voor prgramma’s want ik zit nog te wachten totdat mn airmouse binnenkomt.
Xbmc is de mediacenter software. Xbmc heet tegenwoordig Kodi. Frodo en Gotham zijn xbmc versies.
Je kunt zelf eenvoudig Kodi downloaden en installeren. Het maakt dus niet uit waarmee hij geleverd wordt. Je kunt zelf de nieuwste versie plaatsen.
Het configureren van Kodi is voor veel mensen nog een klein beetje lastig. Kodi kan namelijk ontzetten veel en als je van alles gebruik wilt maken dan moet je het een en ander Googelen. Om voorbeelden te geven kan Kodi ook films/series streamen vanaf het internet en ook de subtitels en filmhoesjes voor je binnenhalen om je huidige filmcollectie aan te vullen.
Een goede flymouse is een musthave. Maar… een usb computermuis werkt ook prima.
Hi,
ik wil een nieuwe kodi versie over de oude 13.0 zetten, echter als ik naar de kodi/download pagina heb ik een keuze bij het android poppetje arm of x86 welke moet ik nu nemen
want 13 zit vast op music. en m’n airmouse is gevallen en doet het niet meer. Aangezien ik in het system de gewone muis niet heb geconfigureerd, kom ik niet verder.
Hallo,
Ik zit vast met de xbmc versie 13.0 omdat ik de gewone muis heb uitgeschakeld in system en nu is m’n airmouse kapot, dus kan ik niet verder. xbmc blijft dus op “music”staan.
Kan ik gewoon een andere versie op de stick zetten ? Als ik nu bijv naar de downloadpagina ga van Kodi, dan heb ik de keuze tussen een arm of een x86 versie, welke moet ik nemen ?
Hallo,
Ik zit momenteel vast in het xbmc menu bij music. Kennelijk vanwege het feit dat ik de gewone muis heb uitgeschakeld en de airmouse heb geactiveerd. Echter de airmouse is gevallen en werkt niet meer. Dus ik kom helemaal nergens meer in het xbmc menu. Kan ik nu een kodi versie (welke arm of x86) er gewoon overheen installeren ?
Je moet de ARM versie hebben. ARM is voor Android. Als je de airmouse ontvanger verwijderd en dan een usb muis aansluit zou het gewoon moeten werken zonder een instelling te doen. Werkt het niet, probeer dan een andere usb poort. Muis moet overigens wel bekabeld zijn. Sommige draadloze zijn wat minder compatibel.
ANDOID STICK versus Smart TV
ik kocht een trondsmart stick voor mijn tv , soms loopt het wel eens vast ,maar meestal draaid het goed
Gisteren kocht ik en samsung Smart tv en dacht hier voordeel uit te halen kwa gebruiks gemak , minder bedrading , minder afstandsbedieningen enz
toch kan mijn Trondsmart meer aan dan mijn smart tv , vb meer aps dowloaden want samsung smart is geen android software , vb , Spotify free kan niet op mijn smart tv , wel indien je betaald , dus na een paar maand heb je je android stick al terug betaald , ik zal dus weer een android stick kopen voor mijn smart tv zodat ik meer apps kan downloaden zonder beperking
.michel
Ik heb sinds deze week een MK809iv in combinatie met een logitech K400 keyboard. Ben daar best blij mee, maar het valt me op dat ik Netflix bij geen enkele resolutie netjes krijg. Het geluid loopt net niet synchroon met het beeld en het beeld is wat haperig. Is dit bij iemand bekend en/of heeft iemand hier een oplossing (voor dummies) voor?
Ik herken het probleem niet en heb hetzelfde apparaat, alleen geen k400 maar een mele f10 als muisaanwijzer. Probeer eens een factory default uit te voeren.